Do eshopu Kabelky.sk

Pri výbere kabelky dajte na prvý dojem

Väčšina žien si vyberá pre seba najkrajšie kabelky podľa vlastného vkusu a nehľadí na najnovšie trendy. Čo je určite dobre. Treba prihliadať na svoj šatník a štýl ktorý vám sedí.

Načo si nasilu odniesť z obchodu kabelku len preto, že patrí k módnym trendom, no nebude ladiť k vášmu šatníku? Prvý dojem je veľmi dôležitý, stavte naň.

Obdobie na ktoré je kabelka určená

Žena by mala mať doma, viacero typov kabeliek. Prečo? No predsa, aby ich mohla striedať podľa nálady a tiež ročného obdobia. Niektoré sú určené na leto, iné zas na zimu. Niekedy máte dobrú náladu, inokedy zas nie, tak nech je z čoho vyberať.

Kvalita kabeliek

Kvalita je taktiež veľmi dôležitá. Pokiaľ kupujete kabelku, ktorú plánujete nosiť častejšie ako ostatné, určite siahnite po kvalitných materiáloch. Napríklad koža, môže byť to pravé pre vás. Nákupná cena bude vyššia, ale z hľadiska dlhodobého používania sa vám investícia určite oplatí. Samozrejme nezabúdajte na pravidelné ošetrovanie prípravkami na to určenými. Nech vám vydrží, čo najdlhšie.

Vaša postava

Aj postava, by mala hrať rolu pri správnom výbere kabelky. Nie je to síce žiadne pravidlo, no oplatí sa ho dodržiavať. Ku štíhlej, vyššej postave sa hodia štvorcové, oválne tvary, tým plnším zas skôr malé typy kabeliek.

Farba

Farba kabelky patrí hlavne k ročnému obdobiu. Na jar odporúčame pastelové odtiene, v lete žiarivé farby a na jeseň skôr výber prírodných farieb. Teda farby, ktoré pripomínajú farby prírody v tom čase, napríklad na jeseň hnedá, olivová, či červená bude super. A pre zimné kabelky studené farby, ako modrá, fialová, vínová, šedá.

A nezabudnite aj na čiernu klasiku. Čierna by nemala chýbať v žiadnom šatníku, patrí ku klasike, ktorá neomrzí.

Návod, ako sa riadiť pri výbere kabelky už máte. Teraz stačí navštíviť náš eshop a z pohodlia domova si vybrať tie pravé kúsky do vášho šatníka.

Čítaj tiež:

Kabelka – čo v nej nosíme?

Tie najkrajšie kabelky pre váš štýl

kabelky pre každú ženu